Інформаційна картка соціальної послуги СОЦІАЛЬНА ПРОФІЛАКТИКА

Дата: 20.01.2022 14:34

Інформаційна картка соціальної послуги

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинської міської ради»

вулиця Шевченка, будинок 71, м.Долинська

контактні телефони 3-10-01; 0953290227

електронна пошта: tercentr.dol@ukr.net

Прийомні години: понеділок – четвер:  8-00 – 17-00;

п’ятниця:  8-00 – 15-45, обідня перерва з 12-15 – 13-00

Назва послугиСОЦІАЛЬНА ПРОФІЛАКТИКА

Зміст послуги: комплекс заходів, що здійснюються територіальним центром, спрямований на попередження, обмеження та зупинення негативних соціальних і особистісних (поведінкових) явищ та їх наслідків у соціальному середовищі та реалізується за допомогою різних інструментів впливу соціального, юридичного, педагогічного, психологічного характеру. Соціальна педагогічна послуга «Університет третього віку» а саме, створення умов щодо сприяння всебічного розвитку людей похилого віку, реінтеграцію людей похилого віку в активне життя суспільства, надання допомоги людям похилого віку  в адаптації до сучасних умов життя шляхом  оволодіння новими знаннями, задоволення потреб громадян похилого віку в отриманні навичок використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Форма надання послуги: у приміщенні територіального центру;

у приміщенні підприємств, установ, організацій та закладів, що замовили соціальну послугу;

у приміщенні установ соціального обслуговування, які функціонують в умовах цілодобового і денного перебування;

у закладах освіти, охорони здоров’я;

на вулиці;

за місцем проживання отримувача послуги.

Соціальні групи: - особи похилого віку;

- особи з інвалідністю (які досягли 18-річного віку);

- особи з частковою втратою рухової активності, пам'яті;

- особи з невиліковними хворобами, хворобами, що потребують тривалого лікування (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як на чотири місяці);

- особи, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, а також у зв’язку зі шкодою, завданою стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), малозабезпеченістю;

- внутрішньо переміщені особи.

Умови надання послуги: безоплатно

Документи, необхідні для отримання послуги: звернення (заява) потенційного отримувача послуги або його законного представника до відділу соціального захисту населення Долинської міської ради або безпосередньо до територіального центру.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 р, Державний стандарт соціальної послуги профілактики (наказ Мінсоцполітики від 10.08.2015  № 912, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.09.2015 за № 1155/27600), Статут Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинської міської ради», затверджений рішенням Долинської міської ради від 29 січня 2021 року № 155.

Підстави для відмови у наданні послуги: Територіальний центр може відмовити отримувачеві соціальної послуги в її наданні, якщо напрям діяльності територіального центру, не відповідає визначеним індивідуальним потребам отримувача соціальної послуги.