Інформаційна картка соціальної послуги ЕКСТРЕНЕ (КРИЗОВЕ) ВТРУЧАННЯ.

Дата: 20.01.2022 14:10

Інформаційна картка соціальної послуги

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинської міської ради»

вулиця Шевченка, будинок 71, м.Долинська

контактні телефони 3-10-01; 0953290227

електронна пошта: tercentr.dol@ukr.net

Прийомні години: понеділок – четвер:  8-00 – 17-00;

п’ятниця:  8-00 – 15-45, обідня перерва з 12-15 – 13-00

Назва  послуги:  ЕКСТРЕНЕ (КРИЗОВЕ) ВТРУЧАННЯ.

Зміст послуги:  Психологічна допомога (консультування, підтримка, діагностика, корекція, психотерапія, реабілітація), надання інформації з питань соціального захисту населення, допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами, представництво інтересів, корекція сімейних стосунків, допомога в отриманні безоплатної правової допомоги, організація надання невідкладної медичної допомоги, організація надання притулку.

Форма надання послуги: Соціальна послуга надається негайно з моменту отримання інформації про кризову ситуацію до моменту усунення ризику, спричиненого кризовою ситуацією, або подолання обставин, які її спричинили.

Термін надання послуги: Не більше 72 годин з початку надання соціальної послуги, після чого для подолання складних життєвих обставин особа чи сім’я отримує інші необхідні соціальні послуги.

Соціальні групи: - особи похилого віку;

- особи з інвалідністю (які досягли 18-річного віку);

- особи з частковою втратою рухової активності, пам'яті;

- особи з невиліковними хворобами, хворобами, що потребують тривалого лікування (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як на чотири місяці);

- особи, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, а також у зв’язку зі шкодою, завданою стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), малозабезпеченістю;

- внутрішньо переміщені особи.

- особи, у тому числі постраждалі від насильства в сім’ї, які в силу кризової ситуації користуються заходами, що становлять зміст соціальної послуги.

Умови надання соціальної послуги: безоплатно.

Підстави, необхідні для отримання послуги:  Заява/звернення потенційного отримувача соціальної послуги;  заява/звернення особи (осіб), якій (яким) стало відомо про кризову ситуацію, повідомлення про особу, яка постраждала від насильства в сім’ї;  заява/звернення служб (медичних, правоохоронних, соціальних), державних та громадських організацій про кризову ситуацію, зокрема, що виникла внаслідок вчинення насильства в сім’ї.

Правові підстави для надання соціальної послуги: : Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 р, Державний стандарт соціальної послуги кризового та екстреного втручання, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 01.07.2016 № 716 «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання», Статут Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинської міської ради», затверджений рішенням Долинської міської ради від 29 січня 2021 року № 155.

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги: Суб’єкт, що надає соціальну послугу, може відмовити отримувачу соціальної послуги у її наданні, якщо суб’єкт не в змозі задовольнити потреб отримувача соціальної послуги.