Шановні військовослужбовці, захисники Української держави!
Дата: 06.12.2022 10:06
Кількість переглядів: 125
Шановні військовослужбовці, захисники Української держави!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055222/1dda8742cd7c8ad7ea0edacfeb1f7583.jpg)
Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.
Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу.
Тож шановні наші захисники! Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаю Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.
« повернутися