Державна податкова служба повідомляє

Дата: 29.11.2022 10:51

ЛИСТ

Державна податкова служба повідомляє, що з метою удосконалення процесу розрахунків платників з бюджетами та фондами через єдиний рахунок, в ІКС «Електронний кабінет» реалізовано електронний сервіс щодо визначення платником спрямування на бюджетні/не бюджетні рахунки залишків коштів, сплачених на єдиний рахунок.

Такий електронний сервіс, забезпечить своєчасне і в повному обсязі перерахування сум податків, зборів, платежів та єдиного внеску з єдиного рахунка на бюджетні/не бюджетні рахунки. Покроковий опис використання платниками новоствореного електронного сервісу додається.

Додаток 1 до листа ДПС

від 14.11.2022 № 14264/7/99-00-19-03-04-07

Покроковий опис процесу використання сервісу «Спрямування коштів з

єдиного рахунка» в ІКС «Електронний кабінет»

Кроки платника

1 КРОК

Увійти до приватної частини електронного кабінету за посиланням https:cabinet.tax.gov.ua., перейти у вкладку «Єдиний рахунок» / «Спрямування коштів з ЄР» та створити документ «Спрямування коштів з єдиного рахунку» за формою J/F1307701.

2 КРОК

-   Встановити позначку «Х» в одне із полів: «Платежі з фонду заробітної

плати/оплата праці» або «Інші платежі».

• Заповнити суму платежу в полі «Сума».
  • Обрати у полі «Код Класифікації доходів бюджету/технологічний код» з    випадаючого меню платіж, на який необхідно спрямувати кошти.
  • Заповнити поле «Призначення платежу).

3 КРОК

Підписати документ «Спрямування коштів з ЄР» та відправити до ДПС.

4 КРОК

Отримати квитанцію № 2 до документу «Спрямування коштів з ЄР» з результатом обробки про його успішне прийняття ДПС.

Долинської ДПІ ГУ ДПС

у Кіровоградській області