Шановні працівники соціальної сфери! Щиро і від душі вітаємо вас з професійним святом - Днем соціального працівника!

Дата: 04.11.2022 13:12

Шановні працівники соціальної сфери!

Сьогодні, 04 листопада 2022 року, в Долинській міській раді відбулися урочистості до Дня працівника соціальної сфери.  Міський голова Євгеній Звіздовський привітав усіх причетних зі святом та вручив почесні грамоти та подяки кращим працівникам управління соціального захисту населення.

Щиро і від душі вітаємо вас з професійним святом - Днем соціального працівника!
Наше суспільство неможливо уявити без самовідданої праці соціальних працівників. Ваша діяльність є головною ланкою в здійсненні державної соціальної політики.
Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби.
З початком повномасштабного вторгнення рф перед соціальною сферою постали нові виклики, а основним завданням стало надання допомоги всім хто її потребує, зокрема, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує найбільше - людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших.
У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю.
Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.
Здоров'я вам, щастя і благополуччя!