ШАНОВНА ГРОМАДО!  Сьогодні вся Україна вітає з професійним Днем працівників залізничного транспорту!

Дата: 04.11.2022 08:44

ШАНОВНА ГРОМАДО!

За час війни українська залізниця проявила себе міцною та такою, що оперативно пристосовувалася до складних випробувань. Без перебільшення – залізниця стала життєвою артерією для України.

Понад чотири мільйони людей евакуювали залізничники  із зон бойових дій, розвезли країною сотні тисяч тонн гуманітарної допомоги.  А ще -доправили на експорт мільйони тонн українського зерна.

Це наші українські  залізничники, справжні бійці залізничного транспорту!  Їхні потяги потрапляли під вогонь артилерії, бомби літаків та ракетні удари.
Та ризикуючи життям, машиністи та провідники  щодня вирушають у небезпечні рейси, щоб допомогти країні.  Все це заради єдиної мети - наближення Перемоги!

Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту!

Ми шануємо вашу нелегку працю! Дякуємо за мужність і героїзм, проявлені в ці важкі для держави часи! Міцного здоров’я, сил та наснаги Вам та Вашим родинам!

Віримо в Перемогу України!