Дата: 02.11.2022 16:52

Фото без опису   Фото без опису

02 листопада відбулося засідання комісії по аукціону та приватизації комунальної власності  Долинської  міської територіальної громади. На комісії були прийняті рішення про завершення процесів приватизації наступних об’єктів комунальної власності Долинської міської територіальної громади:

1) виробничий будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, трансформаторна підстанція «U», складається з: трансформаторна підстанція «U» літ.Б, огорожа №1, хвіртка №2, замощення І, загальною площею - 64,6 кв.м., по вул. Нова, 39, м.Долинська, Кропивницького району, Кіровоградської області,  що розташовані на земельній ділянці загальною площею 0,0706 га, під кадастровим номером: 3521910100:09:001:0025, приватизовано фізичною особою-підприємцем  Рейфшнейдером  Едуардом  Олександровичем, за ціною 213 258,00 грн. (двісті тринадцять тисяч двісті п’ятдесят вісім гривень 00 коп.) в тому числі ПДВ.

2) 15/100 частин цілого вбудованого нежитлового приміщення, загальною площею 18,4 кв.м., що складається з: нежитлове приміщення № 10 пл.15,2 кв.м., лоджія № 11 пл. 3,2 кв.м., по   вулиці Сонячна, 6б, м.Долинська, Кропивницького району, Кіровоградської області, приватизовано фізичною особою-підприємцем Абдуллаєвою  Аллою  Василівною, за ціною                       150 000,00 грн. (сто п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.) в тому числі ПДВ.

Додаток: наказ (протокол) Комісії по аукціону та приватизації комунальної власності  Долинської  міської територіальної громади                 № 11-2022 від 02 листопада 2022 року, сканкопії договорів купівлі – продажу від 01 листопада 2022 року з ФОП Рейфшнейдером Е.О., від 01 листопада 2022 року з ФОП Абдуллаєвою А.В.

Договір купівлі-продажу Рейфшнейдер Е. О. по вул.Нова,39

Наказ (протокол) № 11-2022 органу приватизації