Дата: 01.11.2022 14:54

Фото без опису   Фото без опису

31 жовтня відбулося засідання комісії по аукціону та приватизації комунальної власності  Долинської  міської територіальної громади. На комісії були прийняті рішення про завершення процесів приватизації наступних об’єктів комунальної власності Долинської міської територіальної громади:

1) 8/100 частин нежитлового приміщення, по технічному паспорту приміщення №2, №3, №4, загальною   площею - 33,1 м.кв., що розташоване по вул.Соборності України, 26, м.Долинська, Кропивницького району, Кіровоградської області, приватизовано  ФОП Покотило К.В., за ціною 111296,40грн. (сто одинадцять тисяч двісті дев’яносто шість гривень 40 коп.) в тому числі ПДВ.

2) 62/100 частини комплексу будівель, по технічному паспорту літери: «Б», «В», «Д», «д», «Е», «е», по вул.Чумацький Шлях, 20, м.Долинська, Кропивницького району, Кіровоградської області, загальною площею  429,5 м.кв., приватизовано Віхренко Олександром Валерійовичем, за ціною               930 300,00 грн. (дев’ятсот тридцять тисяч триста гривень 00 коп.) в тому числі ПДВ.

3) 21/100 частини  комплексу будівель, по технічному паспорту  літера «Ж»,  гараж, по вул.Чумацький Шлях, 20, м.Долинська, Кропивницького району, Кіровоградська область, загальною площею 145,6м.кв. приватизовано Віхренко Олександром Валерійовичем, за ціною                              145 061,00 грн. (сто сорок п’ять тисяч шістдесят одна гривня 00 коп.) в тому числі ПДВ.

Додаток: наказ (протокол) Комісії по аукціону та приватизації комунальної власності  Долинської  міської територіальної громади                 №09-2022 від 31 жовтня 2022 року та № 10-2022 від 31 жовтня 2022 року, сканкопії договорів купівлі – продажу від 27 жовтня 2022 року з ФОП Покотило К.В., від  28 жовтня 2022 року з Віхренко О.В., від 28 жовтня 2022року   з Віхренко О.В.

Наказ (протокол) №10-2022 органу приватизації

Наказ (протокол) №09-2022 органу приватизації

Договір купівлі-продажу з ФОП Покотило К.В. та Витяг ДРРП

Договір купівлі-продажу з Віхренко О.В. по вул.Чумацький шлях.20 (145,6м.кв.) та витяг ДРРП, довідка