Шановні працівники освіти!

Дата: 02.10.2022 08:26

Шановні освітяни !
         Дорогі наші вчителі! Ваш професіоналізм допомагав учням долати труднощі у навчанні у складних умовах карантину.  Допомагає у навчанні  під час воєнного стану.

Це ваші учні боронять нашу країну від ворога, захищаючи сьогодення та майбутнє України. Уроки мужності та патріотизму зробили з ваших вихованців мужніх захисників, гідних нащадків наших предків, які століттями виборювали волю та незалежність, стояли за правду.

Тож прийміть найщиріші вітання із Днем працівників освіти. Ваша щоденна праця із дітьми та молоддю є найважливішою для розвитку кожної нації, кожної громади. Адже від тих цінностей, які ви сформуєте у юного покоління, залежить доля наших родин, міста, держави. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук у далеко не простій справі навчання, виховання та розвитку кожної дитини, за вашу самовідданість, добро і щедрість душі.

Вітаємо всіх працівників освіти громади, ветеранів педагогічної праці з професійним святом. Бажаємо кожному із вас міцного здоров’я, успіхів у трудовій діяльності, миру та злагоди в родинах, любові та пошани ваших вихованців.