Дата: 23.09.2022 14:56

23 вересня 2022 року у залі засідань міської ради відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглядалися питання:

1. Про стан готовності до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури, у тому числі забезпечення сталої роботи транспортної інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу.

2. Про затвердження переліку потенційно небезпечних об’єктів, розташованих на  території Долинської міської територіальної громади.

3. Створення та організація роботи дружин юних рятувальників - пожежних (ДЮРП) на території навчальних закладів Долинської міської територіальної громади.

Усі питання порядку денного були уважно вивчені членами комісії, дані відповідні доручення та встановленні строки їх виконання.