Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи! Щиро вітаємо  вас із професійним святом!

Дата: 17.09.2022 09:24

День рятівника – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді.

Дякуємо Вам за те, що на вас завжди можна покластися;яким би не було складним чи ризикованим ваше завдання, ви завжди до нього готові. Рятувати тих, хто потрапив у біду на воді чи у вогні, вести пошуково-водолазні роботи, попереджувати чи ліквідовувати наслідки катастроф – усе це вам під силу і усе до снаги.

Бажаємо мирного неба, щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей!!Спасибі вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що  вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна.