Про  приватизацію комунального майна

Дата: 01.09.2022 17:47

Про  приватизацію комунального майна

Фото без опису    Фото без опису

01 вересня відбулося засідання органу приватизації - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської територіальної громади. Прийнято ряд рішень. Вирішено: визнати завершеним процес приватизації комунального майна за адресою: м.Долинська,  вул.Чумацький Шлях, 29/кв.2.  Затверджено стартову ціну та умови приватизації  об’єктів  малої  приватизації  комунальної  власності Долинської міської територіальної  громади за адресами: м.Долинська, вул.Чумацький                Шлях, 20 (два об’єкти);  м.Долинська,  вул.Нова, 39;  м.Долинська,  вул.Сонячна, 6Б.  Також, прийнято рішення про включення  до Переліку об’єктів комунальної власності  Долинської міської територіальної  громади, що підлягають приватизації,  шляхом викупу орендарем, об’єкт комунального майна по вул.Соборності України, 26, м.Долинська. Відповідно до  експертного висновку  про вартість об’єкту оцінки -  затверджено ціну продажу даного об’єкту.

Аукціоні та продаж відбуватимуться в електронній торговій системі «Prozorro. Продажі»,  згідно з вимогами чинного законодавства  України.