Сьогодні, 28 липня, в Україні вперше відзначають День Української Державності.

Дата: 28.07.2022 17:05

Сьогодні, 28 липня, в Україні вперше відзначають День Української Державності. Урочисті заходи з нагоди свята відбулись і на території Кропивницького району Долинської територіальноі громади.

Фото без опису   Фото без опису

Так, під час робочої поїздки в Долинську начальник Кропивницької районної військової адміністрації Віталій Пастушенко та перший заступник начальника Олександр Сенченко взяли участь в урочистому піднятті державного прапору України до Дня Української Державності. Спільно з першим заступником міського голови Ольгою Гронт, представниками міської ради, мешканцями міста вшанували память борців за незалежність України, видатних діячів українського державотворення та поклали квіти до пам'ятника "Захисникам незалежності і суверенітету України"

Фото без опису   Фото без опису

У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

Зі святом всіх нас!