Гідна зарплатня та затребуваність серед переваг професії тракториста-машиніста. Цікаво? Вам до нас!

Дата: 13.07.2022 16:36

На сьогоднішній день розвиток сучасних технологій сприяє підвищенню вимог роботодавців до трактористів. Тому тим, хто бажає пов’язати своє професійне життя з сільськогосподарською сферою, необхідно йти у ногу з часом і постійно вдосконалювати свої знання.

Фахівці центру зайнятості пропонують вам покращити знання та професійні навички у цій сфері.

18 липня поточного року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості заплановано навчання (підвищення кваліфікації) за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва» (категорія «В1»).

Тривалість навчання: 1,5 міс.

Серед переваг цієї професії — гідна заробітна плата, затребуваність, доступність навчання, користь для здоров'я (робота на свіжому повітрі).

Умовами до направлення на навчання є:

• обовязкова наявність посвідчення тракториста-машиніста с/г виробництва категорії А1;
  • документ про освіту;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила інформація щодо організації професійного навчання, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут https://cutt.ly/OJ48QYR

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у липні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3JpR7S1