ПРО ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ВІД УВКБ ООН

Дата: 04.07.2022 09:24

ПРО ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ВІД УВКБ ООН

Шановні внутрішньо переміщені особи, що знаходяться на території Долинської громади, доводимо до вашого відома інформацію про приїзд мобільної групи з питань оформлення допомоги від УВКБ ООН.

З метою забезпечення аби допомога надавалася тим, хто її більше потребує, УВКБ ООН в Україні застосовує критерії вразливості, спрямовані на тих, кому допомога необхідна для задоволення першочергових потреб. Нові критерії вразливості застосовуються для тих осіб, які будуть реєструватися на отримання допомоги починаючи з 6 червня 2022 р. та включають такі категорії осіб чи сімей:

1. внутрішньо переміщені особи (ВПО) та, які
  2. відноситимуться до однієї чи декількох з цих категорій:
  • домогосподарство, яке ведеться однією особою («неповні сім’ї») з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років);
  • особи похилого віку (старше 60 років), які є головами домогосподарства (тобто, домогосподарство ведеться однієї/кількома особами похилого віку або особою похилого віку з одним чи кількома дітьми віком до 18 років);
  • домогосподарство з однією або кількома особами з особливими потребами;
  • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

Ті ВПО, які вже надали свої дані для включення у програму грошової допомоги від УВКБ ООН, отримають свої виплати за умови, що вони не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації.

усі питання з приводу оформлення допомоги та безпосередньо саму допомогу можна буде здійснити 04 липня та 05 липня  у приміщенні  управлінні освіти, молоді та спорту Долинської міської ради за адресою: м.Долинська вул.. Центральна 139.