Служба у справах дітей попереджає!

Дата: 29.06.2022 14:39

Служба у справах дітей попереджає!

Служба у справах дітей Долинської міської ради повідомляє, що відповідно до рішення  Долинської міської ради від 04 червня 2021 року № 770, обмежено перебування у нічний час з 22:00 год. вечора до 06:00 год. ранку малолітніх (віком до 14 років) та з 23:00 год. вечора до 05:00 год. ранку неповнолітніх (віком від 14 до 18 років) осіб за винятком осіб, які, відповідно до чинного законодавства України, мають повну цивільну дієздатність, без супроводу дорослих осіб (батьків) або осіб, що їх замінюють (опікунів/піклувальників) на вулицях, у закладах дозвілля, громадського харчування комп’ютерних клубах, інших розважальних закладах та громадських місцях на території Долинської міської територіальної громади.

Попереджаємо, що за недотримання рішення Долинської міської ради          від 04 червня 2022 року № 770, законних представників дітей буде притягнуто до адміністративної відповідальності.