З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 17.06.2022 17:50

Щорічно у третю неділю червня в Україні традиційно відзначають День медичного працівника.

Від усієї Долинської громади вітаю вас і медиків усієї України з прийдешнім професійним святом. Ви справжні ангели-охоронці, які завжди готові прийти на допомогу будь-якій незнайомій людині, часто нехтуючи своїми проблемами і ризикуючи власним здоров’ям та життям.Медик – це не просто професія, це швидше покликання або навіть благородна місія. Висловлюю щирі слова подяки кожному з вас за щоденну працю, відданість, доброту та людяність. Нехай ті добрі справи, які ви робите, повертаються до вас сторицею. Щиро бажаю професійного та кар’єрного росту, самовдосконалення, надійного матеріального забезпечення. Якомога швидшої перемоги, миру, спокою! Слава українським медикам!!!