До уваги жителів Долинської територіальної громади, які мають право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів ЮНІСЕФ

Дата: 07.06.2022 15:24

Інформуємо, що сайт ЮНІСЕФ призупиняє реєстрацію заявок на додаткову грошову допомогу з 14 години 06 червня по 15червня 2022 року для опрацювання вже признятих заявок.

Посилання на інформацію: https://www.unicef.org/ukraine/spilno-cash-transfers, підтверджене офіцером соціальної політики ЮНІСЕФ.

Тобто, з даного питання продовжуємо інформування громадян та звертаємо увагу, що реєстрація буде знову доступна з 15 червня 2022 року.