Міська влада сформує потребу громадських робіт, щоб залучити до них безробітних переселенців.

Дата: 07.06.2022 15:22

Під головуванням першого заступника міського голови      Ольги ГРОНТ відбулася нарада стосовно працевлаштування внутрішньо переміщених осіб через механізм громадських робіт.

Під час наради учасники обговорили відпрацювання механізму, передбачення коштів на громадські роботи і залучення внутрішньо переміщених осіб та долинчан до виконання громадських робіт.

Офіційно у місті нараховується більш ніж 1500 внутрішньо переміщених осіб.

Представники Центру зайнятості повідомили, щоб стати на облік в центрі зайнятості потрібно розірвати трудові відносини з попереднім роботодавцем, але на сьогоднішній день працює функція подання заяви про звільнення немаючи статус безробітного.

Під час наради вирішили: найближчим часом потрібно сформувати потребу в робочій силі у старостинських округах і робочі місця, які можуть  надати КП Долинський  "Міськомунгосп" та КП "Центр" щоб залучити людей до благоустрою міста та всієї громади.

Людей прийматимуть на роботу за  договором.