Дата: 02.06.2022 10:52

01 червня 2022 року на майданчику біля Комунального закладу “Центральний будинок культури Долинської міської ради” (МЦ “Червона калина”) з нагоди Міжнародного дня захисту дітей проведено розважальну програму “Щасливі діти – майбутнє України”.

Малеча з величезним задоволенням розважалася на локаціях: “Веселі розмальовки”, “Street Dance”, “Прояви свою фантазію”, “Маленькі гончарики”, “Ігрища та забави”, “Поліцейський офіцер громади”. Діти та дорослі насолодилися виступом Поліни Коржіневської та мали змогу пофотографуватися біля різноманітних фотозон. Захід провели запальні ведучі Дарина Карабанова та Владислав Семокоп. До проведення святкової програми для дітей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей долучився заклад позашкільної освіти Комунальний заклад “Центр дитячої та юнацької творчості Долинської міської ради”. Педагоги організували для малечі творчі локації “Барвиста Україна”, “Весела абетка”, “З Україною в серці”.

Учасники локацій, дітлахи та їх батьки цікаво, весело, пізнавально і змістовно провели час.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису