Привітання до Дня Захисту дітей

Дата: 01.06.2022 13:31

Привітання до Дня Захисту дітей

Шановні діти і батьки!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Вітаючи зі святом, зичимо вам міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку влітку, нових вражень, сонячних днів. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас.

Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям та бабусям міцного здоров'я, щастя, добрата сімейного затишку.

Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!