Сьогодні в усьому світі відзначається День сім’ї.

Дата: 15.05.2022 19:59

Сьогодні в усьому світі відзначається День сім’ї. Це свято символізує вічні родинні цінності, любов і підтримку рідних людей. Цінності, які ніколи не здолає московський ворог. Бо Українська родина – це основа Української Нації. Саме родина, сім’я – це опора та надія для кожної людини. Сім’я є головним багатством людини.

І це багатство захищають на передовій наші Герої. Захищають наших матерів та батьків.  Наших дітей.

Захищають Українську родину.

Сьогодні хочемо  щиро подякувати нашим матерям, Берегиням за те, що виховали справжніх українців, справжніх Героїв.

Українці! Оберігайте своє сімейне вогнище, поважайте та цінуйте найрідніших людей.

З нагоди свята зичимо всім  родинам щастя, достатку і злагоди! І мирного неба після перемоги над нашим споконвічним московським ворогом. Нехай ваші сім’ї будуть міцними та надійними!