День пам’яті та примирення. ПАМ’ЯТАЄМО ПЕРЕМАГАЄМО

Дата: 08.05.2022 08:28

День пам’яті та примирення – день вшанування загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів, депортацій та жертв злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни.

Саме на території  України відбувалися найзапекліші бої усієї війни. Тисячі знищених міст та сіл і мільйони  втрачених людських життів…

Друга світова війна не оминула жодної української родини.  Такою дорогою ціною була здобута Перемога над нацизмом та звільнення України й усієї Європи.

Ми маємо завжди пам’ятати, вшановувати та берегти меморіали й могили воїнів Другої світової та всіх невинно полеглих у тій страшній війні.

Сьогодні знову  Україна вимушена боронити свою землю, відстоювати  свободу, незалежність,  територіальну цілісність.

Ніколи знову!  Пам’ятаймо  усіх наших героїв!

Вічна і світла пам’ять полеглим!