ВЕЛИКОДНІЙ ЯРМАРОК У ДОЛИНСЬКІЙ

Дата: 22.04.2022 15:52

ВЕЛИКОДНІЙ ЯРМАРОК У ДОЛИНСЬКІЙ

22 квітня 2022 року в місті Долинська по вул. Нова біля будинку 76 відбувся Великодній  ярмарок.

Звісно ж, головним товаром ярмарку стали паски — і традиційні, і патріотичні, і крафтові — одним словом на будь-який смак і гаманець. Також, підприємцями та громадянами Долинської громади на ярмарку було представлено м'ясну та рибну продукцію, яйця, гриби, солодощі та багато іншого. Відвідувачі ярмарку отримали нагоду підготуватись до свята, придбавши необхідне.

Покупцям також пропонувалися вироби  лози та глини,  м’які іграшки від місцевих майстрів.

Виконавчий комітет міської ради щиро  вдячний всім підприємцям та громадянам, які приймали участь у Великодньому ярмарку, навіть в умовах війни життя має продовжуватися, економіка працювати.