Що потрібно зробити здавачам житла щоб получити компенсацію за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Дата: 05.04.2022 09:55

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

Що потрібно зробити здавачам житла  щоб получити компенсацію за  тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Крок №1.

Звернутися відділ соціального захисту населення Долинської міської ради ( з 8.00 год до 17.00 години).

З собою мати:

• Власний паспорт
  • Ідентифікаційний код.
  • Реквізити банківського рахунку.
  • Документ що підтверджує право власності на житло
  • Довідки що немає заборгованості за сплату комунально-житлових послуг (газ,світло, вода, теплопостачання, вивіз сміття, обслуговування прибудинкової території.
  • Заява (заповнюється на місці) у якій зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їх особу

Крок №2. (на інші місяці)

2.1. Власник жилого приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати заяву до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцем розташування жилого приміщення, у якій зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їх особу

2.2 Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцем розташування жилого приміщення заяву

2.3. Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.

на отримання компенсації витрат ___________________________________,

(прізвище, власне ім?я, по батькові (за наявності), реєстраційний номер облікової картки платника  податків або серія та номер паспорта громадянина України*)

який є власником жилого приміщення приватного житлового фонду, розміщеного за адресою __________________________________________,

(місцезнаходження об’єкта нерухомого майна)

що пов?язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб за ________________ 2022 року.

(місяць)

Суму компенсації прошу визначити виходячи з проживання у жилому приміщенні таких фізичних осіб:

№

Прізвище, ім’я, по батькові внутрішньо переміщених осіб, серія та номер паспорта громадянина України (свідоцтва про народження), реєстраційний номер облікової картки платника податків*

Адреса жилого приміщення тимчасового розміщення

Кількість людино-днів у відповідному місяці

Підпис**

*Крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті.

**Цим підписом підтверджую факт мого проживання за зазначеною адресою, його безоплатність, правильність реквізитів документів, що встановлюють особу, і відсутність у мене статусу особи, яка отримує щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання.

Банківські реквізити заявника для перерахування суми компенсації

_________________            __________________              ________________           (підпис)                                     (прізвище, ім’я, по батькові)                                 (дата)

до  Порядку

на отримання компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо
переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не
отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним
особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату
житлово-комунальних послуг,

(назва територіальної громади)

за _____________ 2022 року

(місяць)

Прізвище, власне ім?я, по батькові власника жилого приміщення

Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта громадянина України*

Банківські реквізити заявника для перерахування суми компенсації

Інформація щодо кількості внутрішньо переміщених осіб, що тимчасово розміщені

Інформація щодо кількості людино-днів, протягом яких жиле приміщення надавалося для тимчасового розміщення

Обсяг витрат, що підлягає компен-сації, усього

Усього

__________________________            ___________________              ____________________________

(найменування посади)                         (підпис)                                     (ініціали та прізвище)

________

*Для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті.