На території Долинської міської територіальної громади працює робоча група з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари, лікарські засоби та пальне

Дата: 04.04.2022 12:03

Фото без опису  Фото без опису

29 та 31 березня 2022 року робочою групою з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари, лікарські засоби та пальне проведено обстеження супермаркетів «АТБ», «Варус», «Маркетопт» та об’єктів торгівлі на території смт. Молодіжне та с. Першотравневе.

Фото без опису  Фото без опису

В ході обстеження встановлено, що ціни за останній тиждень зросли в порівнянні із встановленими цінами на початку введення воєнного стану. Зокрема зросли ціни на крупи та макаронні вироби, середня ціна макаронних виробів складає 48 грн. за 1 кг, тоді як була 34 грн..  Окремими суб’єктами господарювання встановлено  ціну на групу гречану 77 грн..

Про факти зростання цін проінформовано Кіровоградську обласну військову адміністрацію. З суб’єктами господарювання проведена роз’яснювальна робота щодо заборони підвищення цін на період дії воєнного стану.