Українське ділове мовлення: не знаєш – то навчайся за сприяння служби зайнятості

Дата: 17.02.2022 09:03

21 лютого поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнуться курси цільового призначення за навчальною програмою «Ділове українське мовлення та редагування службових документів».

Підвищення кваліфікації за даним напрямком передбачає прискорене оволодіння нормами сучасного ділового українського мовлення та навичками редагування службових документів з урахуванням змін нової редакції правопису. Слухачі курсів зможуть опанувати термінологію ділового спілкування та особливості застосування усної й писемної ділової мови.

Навчання триватиме 5 днів.

Умовами до направлення на навчання є:

• освіта професійно-технічна;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за  тел. (0522) 32-13-28.

Про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості, ви можете дізнатися  тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості