Дата: 11.02.2022 15:36

Фото без опису                  Фото без опису

11 лютого 2022 року у залі засідань міської ради відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглядалося питання "Про встановлення на території громади "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки та запровадження посилених заходів контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів ".

Після розгляду та обговорення даного питання всіма членами комісії та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року            № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), на території громади встановлюється "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки та запроваджуються посилені заходи контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів.

”Помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки містить обмеження ”жовтої” зони, та надає право місцевій владі вводити додаткові карантинні обмеження.

Тому, у зв’язку із вищевказаним та у зв’язку із значним погіршенням епідемічної ситуації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів громади, пов’язаної з поширенням гострих респіраторних вірусних хвороб, рекомендовано перевести на дистанційну форму навчання загальноосвітні навчальні заклади, заклади мистецької освіти та спортивні секції (гуртки) громади.