Оберіть свій спосіб авторизації на вебпорталі Пенсійного фонду України

Дата: 20.12.2021 16:22

Оберіть свій спосіб авторизації

на вебпорталі Пенсійного фонду України

На Кіровоградщині понад 110 тисяч осіб авторизувалися на вебпорталі електронних послуг, серед них понад 23 тисячі осіб, які в дистанційному режимі отримують пенсійні послуги, є активними користувачами.

А ви вже зареєструвалися на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України? Не хвилюйтеся, авторизація не займе у вас багато часу, це швидко та зручно. Навіть якщо у вас немає кваліфікованого електронного підпису (КЕПу) або минув термін його дії, є можливість авторизуватися за допомогою банківської платіжної карти (спосіб ідентифікації з використанням моделі BankID) GOV ID.

Ось декілька порад, які спростять авторизацію на порталі:

• оберіть спосіб “За GOV ID та вкажіть свій статус – “фізичної” чи “юридичної особи”;
  • оберіть варіант “ідентифікація за BankID, увійдіть до пункту меню НБУта оберіть банк, клієнтом якого ви є;
  • наступний крок – ідентифікація особи банківською установою і підтвердження коду за допомогою SMS-повідомлення, яке надійде на номер вашого мобільного телефону.

Дистанційні послуги (онлайн-сервіси) – це максимально зручно та оперативно. Не зволікайте, реєструйтеся на порталі електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua

Олена Пархоменко, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області