Відбулось засідання круглого столу.

Дата: 03.12.2021 16:18

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулось засідання круглого столу з суб’єктами взаємодії, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашнього насильства в Долинській громаді.

В роботі круглого взяли участь: Валентина Кравчук - головний спеціаліст відділу соціального захисту населення міської ради, Інна Білаш - директор Комунального закладу "Долинський міський центр соціальних служб",  Зоя Малолєтко - начальник служби у справах дітей міської ради, Ірина Бондаренко - головний редактор комунального підприємства «Редакція Долинського радіо», Сергій Кравчина - начальник відділу "Долинське бюро правової допомоги", Євген Солодовник - начальник сектору превенції відділення поліції № 1 (м.Долинська) Кропивницького районного управління поліції ГУНП в Кіровоградській області, Петро Петруненко  начальник Кропивницького районного сектору № 3 Державної установи "Центр пробації" в Кіровоградській області.

Учасники круглого столу обговорили актуальні питання соціально-психологічної допомоги  особам, які  перебувають в складних життєвих обставинах, забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання допомоги постраждалим від домашнього  та гендерного зумовленого насильства, профілактичної роботи з особами, які відбувають покарання без позбавлення волі, заслухали аналіз випадків вчинення домашнього насильства за період з січня по листопад 2021 рокув Долинській громаді.