Підтримка породіль

Дата: 23.09.2021 09:13

Фото без описуВідділ соціального захисту населення Долинської міської ради повідомляє, що відповідно до Порядку виконання Програми підтримки породіль у Долинській міській територіальній громаді на 2021-2022 роки, затвердженого рішенням Долинської міської ради від 15 вересня 2021 № 1523, розпочинається прийом документів на надання та виплату  матеріальної допомоги породіллям.

Право на допомогу має один з батьків дитини, яка народилася з 15 вересня 2021року. Для отримання матеріальної допомоги до відділу соціального захисту населення Долинської міської ради подається пакет документів:

1.Заява одного з батьків дитини, який зареєстрований в населених пунктах Долинської міської територіальної громаді не пізніше, ніж за рік до народження дитини;

2. Довідка про склад сім’ї;

3. Копія свідоцтва про народження дитини/дітей;

4. Копія паспорту;

5. Реквізити банківського рахунку.

Для отримання матеріальної допомоги звертатися за адресою: м.Долинська, вул. Соборності України, 50 - відділ соціального захисту населення Долинської міської ради.