Проведено чотирнадцяту сесію Долинської міської ради

Дата: 15.09.2021 16:03

Фото без описуСьогодні, 15 вересня 2021 року відбулася чотирнадцята сесія Долинської міської ради восьмого скликання, яку провів міський голова Євгеній Звіздовський.

На порядок денний виносилося 503 питання.

Депутати внесли зміни до рішення Долинської міської ради від 18 грудня 2020 року № 80 «Про бюджет Долинської міської територіальної громади на 2021 рік».

Внесено зміни до напрямку використання бюджетних коштів та передбачено:

• утримання апарату управління на суму 3203 450 грн
  • фінансову підтримку Комунальної установи «Трудовий архів Долинської міської ради» на суму 118 200 грн
  • фінансову підтримку КНП «Долинська центральна лікарня Долинської міської ради»49 900 грн
  • фінансову підтримку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Долинської міської ради» на суму 42 602 грн
  • на фінансування Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинської міської ради» на  суму 65 000 грн
  • фінансову підтримку ГО «Захисники тварин м. Долинська» на суму 10 000 грн
  • по програмі соціального захисту населення передбачити матеріальну допомогу хворим на муковісцидоз» на суму 20 000 грн
  • по програмі підтримки породіль у Долинській міській територіальній громаді передбачити видатки на суму 30 000 грн
  • поточний ремонт асфальтобетонного покриття біля будинку по вул. Соборності України,26 в м. Долинська на суму 45 000 грн

За рахунок залишків коштів  станом  на 01 січня 2021 року та надходжень в 2021 році по фонду «Розвиток Долинської міської територіальної громади»:

• придбання плитки тротуарної 45 000 грн
  • придбання  бордюр 42900 грн
  • придбання урн 45000 грн

За рахунок залишку коштів по фонду охорони навколишнього природного середовища передбачено видатки  на придбання дерев на суму 49 900 грн.

На утримання дошкільних навчальних закладів громади:

• поточний ремонт  покрівлі переходу КДЗО № 3 "Колобок" 49 900 грн
  • поточний ремонт внутрішнього електропостачання та електроопалення приміщень КЗДО "Вогник" 45 900 грн
  • КЗДО №4 "Казка" придбання пральної  машини 10 000 грн

Фото без описуВнесено зміни до цільових програм: профілактики злочинності та території Долинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Долинської міської територіальної громади на 2021 рік, водо забезпечення населених пунктів громади, благоустрою та утримання територій, зовнішнього освітлення та ін.

Затверджено Програму підтримки породіль Долинської міської територіальної громади на 2021-2022 роки, визначено балансоутримувачів комунального майна, внесено зміни до структур комунальних закладів дошкільної освіти.

Прийняті рішення про надання земельних ділянок жителям Долинської громади для ведення ОСГ, городництва та садівництва.

Після обговорення питань порядку денного, врахування всіх зауважень та пропозицій були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде детально ознайомитися на нашому сайті в розділі, офіційні документи.