До уваги роботодавців та шукачів роботи!

Дата: 08.09.2021 13:41

Фото без описуДержавний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» має можливість організувати підвищення кваліфікації слухачів на курсах цільового призначення з основ сільського господарства, яке впроваджується у нашому освітньому закладі на тему «Фермерство-школа успішного аграрія», це - загальна назва курсу. Він має підтеми:

• Фермерство - школа успішного аграрія ( рослинництво: квіти та декоративні культури, овочі закритого та відкритого ґрунту. Плодівництво як галузь рослинництва);
  • Фермерство - школа успішного аграрія – цукровий буряк;
  • Фермерство - школа успішного аграрія –плодові та кісточкові культури, виноград;
  • Фермерство - школа успішного аграрія – особливості вирощування капусти;
  • Фермерство - школа успішного аграрія ( птахівництво: кури яєчного та м'ясного напрямів).

За бажанням роботодавців та, враховуючи особливості регіону, тематична наповнюваність курсу, а також його годинні межі можуть змінюватися.

Нагадуємо, що освітній процес  відбувається за очною та  дистанційною формами. Дистанційне навчання проходить за допомогою Skype, Zoom та інших, зручних для користувача програм,  матеріал розміщується в спеціальних класах безкоштовного веб-сервісу Google Клас та на сайті ЦПТО.

За додатковою інформацією звертайтесь до Долинської районної філії за контактним телефоном: (234) 2-07-62 –сектор взаємодії з роботодавцями