Кіровоградська область, Кропивницький район

Бійці з Долинщини стали чемпіонами світу зі змішаних єдиноборств серед юнаків

Дата: 06.08.2021 14:37
Кількість переглядів: 744

Фото без описуЗ 30 липня по 1 серпня 202 року в Софії (Болгарія) пройшов чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів.

Його учасниками стали більше 300 спортсменів з трьох десятків країн. Україну на змаганнях представляли 68 бійців, в тому числі і вихованці спортивного клубу «Легіон», під керівництвом спортивного тренера Олександра Коренкова.

За результатами змагань двоє вихованців клубу «Легіон» стали чемпіонами світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів у віковій категорії 12-13 років та здобули золоті медалі – Дмитро Доцін і Катерина Царенко.

Друге місце та відповідно срібні медалі отримали Владислав Гадіров і Владислав Цупренко.

06 липня 2021 року міський голова Євгеній Звіздовський привітав переможців Чемпіонату Світу з ММА, подякував тренеру Олександру Коренкову за виховання справжніх бійців, сильних та мужніх молодих людей, які піднімають імідж нашої держави на міжнародній арені.

Юні спортсмени отримали відзнаки Долинської міської ради та грошові презенти.