До уваги пасічників Долинської міської територіальної громади!

Дата: 04.08.2021 09:41

Фото без описуРозпочато прийом документів для отримання дотації за рахунок Державного Бюджету за наявні бджолосім’ї.

Порядок використання коштів за наявні бджолосім’ї затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (із змінами 2021 року).

Право на отримання дотації мають фізичні особи, юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП) (далі – суб’єкти господарювання), які утримують не менше 10 бджолосімей.

Розмір дотації складає 200 гривень за кожну бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Останній день приймання документів у поточному році – 30 вересня.

Основними умовами для прийняття документів від суб’єкта господарювання є:

– пасіка повинна бути зареєстрована в органі місцевого самоврядування (пасіка фізичної особи – за місцем її проживання, пасіка юридичної особи – за місцезнаходженням);

– пасіка повинна мати ветеринарно-санітарний паспорт з оновленими у поточному році даними щодо кількості бджолосімей. Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки затверджений наказом Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338. Паспорт видають органи Держпродспоживслужби;

– пасіка повинна бути зареєстрована в державному реєстрі потужностей операторів ринку. Реєструють потужність органи Держпродспоживслужби.

Перелік документів, який необхідно надати для нарахування дотації:

а) від фізичної особи:

– копія паспорта громадянина України – власника пасіки;

– копія ідентифікаційного коду фізичної особи – власника пасіки;

– документ, що підтверджує державну реєстрацію потужності;

– копія довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

– довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів;

б) від ФОП:

– копія довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком;

в) від юридичних осіб:

– копія довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком;

– копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) станом на 01 січня поточного року.