Відкриття дитячого ігрового майданчика в Новогригорівці Першій

Дата: 29.07.2021 16:05

Фото без описуДля дітей, які проживають в селі Новогригорівка Перша відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика.

На відкриття майданчику завітав міський голова Євгеній Звіздовський. Він зазначив, що кожен з таких острівків дитинства - радість для малечі, можливість активно розвиватися, і звісно, допомога для батьків.

На майданчику панував радісний настрій, тут і там лунав сміх, малеча залюбки опанувала нові атракціони: гірку, карусель, гойдалки, кожен із них отримав солодкі подарунки та іграшки.