Проведено засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів

Дата: 16.07.2021 13:40

15 липня 2021 року під головуванням заступника міського голови Лілії Бабенко відбулося засідання конкурсного комітету з перевезення  пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах населених пунктів Долинської міської територіальної громади.

Конкурс проведено з метою визначення перевізника на маршруті «Долинська – Братський Посад через населені пункти Згода, Марфівка, Вишневе, Катеринівка, Фалькове, Степове». На участь у конкурсі надійшли документи від одного претендента ПрАТ «Долинське АТП 13541». За підсумками засідання єдиного учасника-претендента визнано переможцем.

Перевезення пасажирів будуть здійснюватися у четвер щотижня.

Початок руху автобуса о 6 год. 20 хв з міста Долинська через населені пункти Згода, Марфівка, Братський Посад (7 год. 00 хв), Вишневе, Катеринівка, Фалькове, Степове, та о 13.00 год. у зворотньому напрямку з міста Долинська.

Початок роботи маршруту з  05 серпня 2021 року.