Клубу «Ветеран» 13 років!

Дата: 15.07.2021 15:41

15 липня 2021 року в приміщенні КЗ «Краєзнавчий музей Долинської міської ради» відбулися урочистості з нагоди 13-ї річниці від дня створення клубу «Ветеран».

Святковий концерт розпочався виступом народного аматорського хорового колективу ветеранів війни та праці КЗ «Центральний будинок культури Долинської міської ради» під керівництвом Василя Слівки.

Із вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник міського голови Ольга Гронт, яка побажала ветеранам міцного здоров’я, наснаги, довгих років життя.

До привітань долучилися голова ради організації ветеранів України Долинської територіальної громади – Валентина Федоріна, Микола Почапський та Ганна Панченко.

З нагоди 13-ї річниці, членів клубу «Ветеран», за активну громадську діяльність, розвиток ветеранського руху нагороджено відзнаками Долинської міської ради. Усі присутні отримали пам’ятні подарунки від міського голови Євгенія Звіздовського.

Музичні привітання цього дня ветеранам дарували вихованці хореографічного ансамблю “Бомонд”, народний аматорський обрядово-фольклорний ансамбль «Калина», Віталіна Горова, Любов Лісова, Лідія та Василь Слівки, Марина Брошеван, Валентин та Євген Літвінови.