Привітали працівників поліції з нагоди професійного свята

Дата: 02.07.2021 11:15

Фото без опису02 липня 2021 року в приміщенні Долинської міської ради відбулись урочистості з нагоди свята працівників поліції.

Від громади міста правоохоронців привітав міський голова Євгеній Звіздовський, побажав поліцейським успіхів у службі, розуміння та підтримки від рідних і близьких, благополуччя, добра та мирного неба над головою.

За сумлінне виконання службових обов’язків, значний внесок в забезпечення публічної безпеки та порядку на території Долинської міської ради, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток міської територіальної громади та з нагоди Дня Національної поліції України грамотами виконавчого комітету міської ради були відзначені найкращі працівники відділення поліції № 1 (м. Долинська) Кропивницького районного управління поліції ГУНП в Кіровоградській області.