Шановні працівники податкової служби Долинщини!

Дата: 01.07.2021 09:48

Фото без описуЩиро вітаю Вас зі святом – Днем працівника податкової служби України! Створення Державної податкової служби забезпечило функціонування ефективної системи прогнозування та адміністрування податків, одного із фундаментальних завдань влади нашої держави. Слова шани і подяки адресуються тисячам податківців, які демонструють високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність, які своєю повсякденною копіткою працею сприяють розв’язанню невідкладних завдань соціально-економічного розвитку країни. Бажаю Вам натхнення в роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки. Від щирого серця бажаю завжди бути на рівні тих складних завдань, які покладаються на Вас, і тим високим вимогам, які визначені для податкової служби законами нашої держави. Здоров’я і творчої наснаги Вам, щастя і добра Вашим сім’ям.

З повагою,

міський голова          Євгеній Звіздовський