Відбулося урочисте покладання квітів з нагоди 25-ї річниці Дня Конституції України.

Дата: 28.06.2021 12:58

28 червня 1996 року, Верховна Рада України від імені українського народу, прийняла Основний Закон держави. Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України.
Сьогодні наша країна проходить неймовірні випробування, які вимагають від нас мужності і мудрості. Втім, незмінним залишається те, що задекларовано в головному законі країни: Україна є незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
З нагоди 25-ї річниці Дня Конституції України біля пам’ятника : Захисникам незалежності і сувернітету України, білборду «Герої не вмирають», та погруддя Тарасу Шевченка відбулася традиційна церемонія покладання квітів. Від Долинської територіальної громади в урочистому заході взяли участь перший заступник міського голови Ольга Гронт .