Привітання до Дня Конституції України.

Дата: 25.06.2021 09:21

28 червня 2021 року виповнюється 25-та річниця від прийняття Основного Закону держави та відзначається державне свято – День Конституції України.
Вітаю вас з державним святом.

Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, а тому нам з вами залишається тільки сподіватись, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України. Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

З повагою,

Міський голова      Євгеній ЗВІЗДОВСЬКИЙ