22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в України

Дата: 22.06.2021 09:48

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в України

Шановні жителі Долинської міської територіальної громади! 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Саме цей день, далекого 41-го, закарбувався трагічною сторінкою, яка увійшла у життя мільйонів українців сповнений важких спогадів і болю.

Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період. Адже війна забрала мільйони синів та дочок, звитяга і подвиг яких надихав нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїни. На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.

У цей скорботний день віддаймо шану борцям за волю України і схилімо голови перед їх неоціненним подвигом. Згадаймо у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу.

Міський голова                                                          Євгеній Звіздовський