ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 18.06.2021 14:33

Щороку у третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

З цієї нагоди, сьогодні, 18 червня 2021 року напередодні свята, в приміщенні КНП «Долинська центральна лікарня Долинської міської ради» та КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Долинської міської ради» відбулись урочисті вітання працівників медичної галузі.

Під час заходу медичних працівників  з професійним святом привітала перший заступник міського голови Ольга Гронт і  висловила їм теплі слова вдячності за нелегке служіння громаді Долинщини та побажала всіляких життєвих гараздів, щоб обрана професія завжди приносила задоволення, додавала ритму і сенсу життя.

За сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята  медики отримали нагороди: почесні грамоти і квіти.