Проведено десяту сесію Долинської міської ради

Дата: 04.06.2021 15:07

Сьогодні, 04 червня 2021 року відбулася десята сесія Долинської міської ради восьмого скликання, яку провів міський голова Євгеній Звіздовський.

На порядок денний виносилося 282 питання.

Депутати внесли зміни до рішення Долинської міської ради від 18 грудня 2020 року № 80 «Про бюджет Долинської міської територіальної громади на 2021 рік», а саме:

Передбачено видатки на:

• поточний ремонт тротуарного покриття на ділянці від вул. Нова до вул. Дружби народів (шостий мікрорайон) 49 000 грн.
  • поточний ремонт мереж вуличного освітлення по пров. Транспортний в м Долинська 49 000 грн;
  • субвенцію з міського бюджету обласному бюджету  на коригування проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво Долинського групового водопроводу водопостачання м. Долинська Кіровоградської області Коригування» на суму 72 000 грн;
  • на фінансову підтримку комунальної установи «Трудовий архів  Долинської міської ради» на  суму 78 200 грн;
  • на фінансову підтримку комунального підприємства «Редакція Долинського радіо» Долинської міської ради на  суму 166 710 грн.;
  • перевезення пасажирів  по маршруту  «Ч.Маяк-Птахокомбінат» 30 000 грн.;
  • видатки на «Нове будівництво спортивних та ігрових майданчиків по вул. Нова (мікрорайон № 6) в м. Долинська Кропивницького району Кіровоградської області» на суму 900 000 гривень.

Заслухано звіт Про виконання бюджету Долинської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Внесено зміни до деяких цільових програм, затверджено Програму медикаментозного забезпечення хворого на муковісцидоз на 2021 -2022 роки, Програму фінансової підтримки Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинської міської ради» на 2021 рік, Положення про порядок виплати щомісячної стипендії особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій, яким виповнилось 90 років і більше за рахунок коштів місцевого бюджету на 2021 рік.

Депутатами підтримано ряд звернень депутатів Долинської міської ради восьмого скликання до Кабінету Міністрів України, Верховної  Ради України, Президента України, Кіровоградської обласної державної адміністрації стосовно врегулювання проблемних питань оновленого механізму отримання житлових субсидій, ухвалення законопроектів про малу приватизацію та з приводу виділення коштів ДП «Дирекція КГЗКОР» для погашення заборгованості перед Долинською міською радою.

Прийняті рішення про надання земельних ділянок жителям Долинської громади для ведення ОСГ, городництва та садівництва.

Після обговорення питань порядку денного, врахування всіх зауважень та пропозицій були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде детально ознайомитися на нашому сайті в розділі, офіційні документи.