Малечу привітали з Днем захисту дітей

Дата: 02.06.2021 09:45

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль, і в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою!

З нагоди свята, понад 100 дітей пільгових категорій отримали солодощі, серед них сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї учасників антитерористичної операції, сім’ї опікунів, які виховують більше трьох дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, діти внутрішньо переміщених осіб, сім’ї , які виховують по двоє дітей з інвалідністю.

Також солодкі подарунки отримала малеча, яка перебуває на стаціонарному лікуванні в дитячому відділенні Долинської центральної лікарні.

Щиро бажаємо нашим маленьким  друзям,  батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

Фото без опису   Фото без опису