Дорогі діти! Шановні батьки!

Дата: 01.06.2021 08:05

Фото без описуУ перший день літа від усієї душі вітаю вас з Днем захисту дітей!

Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Ви, любі діти, майбутнє нашої країни. І в турботі про вас, у створенні умов для вашого гармонійного розвитку ми бачимо завдання не тільки родини, але й суспільства і держави. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим.

Допомога багатодітним сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашої громади, поліпшення системи охорони здоров'я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

Шановні батьки! Бажаю Вам міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо Ваших дітей та України!

З повагою,

міський голова     Євгеній ЗВІЗДОВСЬКИЙ