На Долинщині відзначили День прикордонника

Дата: 28.05.2021 13:45

Фото без описуСьогодні, 28 травня 2021 року, в Долинській з нагоди Дня прикордонника відбулися урочисті заходи за участі керівництва громади, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів ООС (АТО), прикордонників та громадськості.

З вітальними словами до присутніх звернулись міський голова Євгеній Звіздовський та голова спілки воїнів УСВА Віталій Іващенко. Вони подякували прикордонникам за виконання свого військового обов’язку, за те, що стали гідним прикладом людської відданості та героїзму, побажали міцного здоров’я, божого благословення і миру.

Урочистий настрій заходу був підтриманий композиціями «Прикордонники» та «Молитва за Україну» у виконанні Олександра Ломовського.

Хвилиною мовчання  та покладанням квітів до пам'ятного знаку «Воїнам - інтернаціоналістам Долинщини» було вшановано світлу пам'ять прикордонників, які загинули, виконуючи військовий обов’язок на кордонах нашої країни та пішли з життя в мирний час.