Обрано нового голову учнівського парламенту

Дата: 26.05.2021 13:43

Фото без опису26 травня 2021 року в сесійній залі Долинської міської ради відбулася ІV сесія ХІІІ скликання Долинського районного парламенту дітей (РПД).

В роботі сесії взяла участь перший заступник міського голови Ольга Гронт, звертаючись до юних парламентарів, побажала депутатам і  надалі залишатися такими ж ініціативними, творчими та наполегливими. Та зазначила, що ця сесія дуже відповідальна, адже вона виборча і від обраного лідера дуже багато залежить.

Під час пленарного засідання голова РПД Анна Басюк прозвітувала про виконання рішень попередньої сесії, про роботу районного парламенту дітей в міжсесійний період та про наймасшабніші проекти районного парламенту дітей.

У зв’язку з децентралізацією та утворенням Долинської ТГ, назву Долинський районний парламент дітей було змінено на парламент дітей Долинської територіальної громади та схвалено Статут Парламенту дітей Долинської ТГ в новій редакції.

Одним із основних питань порядку денного сесії були вибори голови парламенту дітей Долинської ТГ. На цю посаду балотувалися 4 кандидати –

• Жебко Сюзанна, кандидат від Ради лідерів «Крокуємо в перед» КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Долинської міської ради»;
  • Самарцева Яна, кандидат від учнівського парламенту «Нове покоління» КЗ «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №4 Долинської міської ради»;
  • Романова Дар’я, кандидат від учнівської Республіки КЗ «НВК «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти-гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської міської ради»;
  • Ярмошенко Анастасія, кандидат від учнівського парламенту  КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 ім. А.С. Макаренка Долинської міської ради».

Усі кандидати представили самопрезентації, передвиборчі програми та взяли участь у передвиборчих дебатах. За результатами голосування головою парламенту дітей Долинської ТГ обрано Яну Самарцеву.

Найактивніших учасників учнівського самоврядування закладів освіти Долинської громади нагородили відзнаками управління освіти Долинскої міської ради.