Цьогоріч пришкільні оздоровчі табори працювати не будуть

Дата: 24.05.2021 15:59

24 травня 2021 року о 11.30 год. у залі засідань міської ради відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглядалося питання "Про проведення оздоровчої кампанії дітей у закладах освіти Долинської міської територіальної громади у 2021 року".

Після розгляду та обговорення даного питання із врахуванням напруженої епідемічної ситуації на території громади, спричиненою поширенням серед дітей гострої респіраторної хвороби COVID-19 та у зв’язку із початком будівельних, ремонтних робіт, на території навчальних закладів, а саме:

капітальний ремонт будівлі Комунального закладу "Долинський опорний заклад загальної середньої освіти – гімназії І-ІІІ ступенів №4 Долинської міської ради";

реконструкція спортивного майданчика Комунального закладу "Долинський опорний заклад загальної середньої освіти – гімназії І-ІІІ ступенів №3 Долинської міської ради";

реконструкція спортивного майданчика Комунального закладу "Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С. Макаренка Долинської міської ради";

реконструкція спортивного майданчика Комунального закладу "Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської міської ради", проведення яких можуть загрожувати життю та здоров’ю дітей під час оздоровчої кампанії в закладах освіти, комісія вирішила не відкривати оздоровчі табори при закладах загальної середньої освіти громади.

Також, управлінню освіти міської ради доручено забезпечити контроль при проведенні будівельних та ремонтних робіт у вищезазначених навчальних закладах.